Lekarze Chirurg onkolog Radom

lekarz Agnieszka Fliszkiewicz

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny
Juliana Aleksandrowicza 5
26-600 Radom

Bardzo miła pani, operowała mi córkę troskliwa, tłumaczy bardzo dokładnie, widać, że dba o pacjęta zaglądała po operacji kilka razy. Wielki szacunek w pani stronę składam
Opinia dodana przez: Aneta

dr hab. n. med. Jerzy Reymond

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

POLMED
ulica Okulickiego 76
26-600 Radom

Specjalista o wysokich kwalifikacjach i profesjonalizmie, który posiada umiejętności praktyczne, wiedzę i empatię potrzebną do zapewnienia pacjentom najlepszej opieki. Zawsze pomocny w kwestiach związanych ze zdrowiem jamy ustnej i w podejmowaniu decyzji dotyczących leczenia. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Ireneo

lekarz Tomasz Szadkowski

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Przed zabiegiem w szpitalu Radom Józefów Pan Doktor wszystko mi wyjaśnił. W trakcie pobytu w szpitalu na każdym etapie informował mnie o kolejnych etapach leczenia. Bardzo profesjonalne podejście. Ja gorąco polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Radosław Rejmer
Pełen profesjonalizm . Takich lekarzy w Polsce potrzeba . Podejście do pacjenta maxymalne. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Seba

lekarz Dariusz Szewczyk

Chirurg ogólny, Neurolog

Radom

Swietny lekarz wspanialy mily ale ma swoje male wady poelcam bardzo

lekarz Tomasz Terpiłowski

Chirurg naczyniowy

Venomedica
ulica Pamięci Katynia 12a
26-600 Radom

Wyrażam uznanie dla Pana doktora Tomasza Terpiłowskiego za kompetencję, profesjonalizm i troskę o pacjenta. Dziękuję całemu Personelowi Centrum za uprzejmość fachową pomoc. Polecam usługi medyczne Centrum Terpiłowski.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Andrzej Szmigiel

Chirurg urazowy, Lekarz sportowy

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

Świetny fachowiec ,uratował mi rękę po dwóch partaczach którzy nie potrafili z diagnozować zerwanych ścięgien zgłosiłam się do niego w ostatnim momencie kiedy już mi zanikły mięśnie .z operował,pomógł z rechabilitacją ,świetny gość
Opinia dodana przez: marianna,lidia

Zbigniew Kotur

NZOZ "OSTEO-DENTAL"-Danuta Kotur
Paderewskiego 21 lok.4
26-600 Radom

Zdecydowanie polecam i zachęcam do korzystania z usług u Pana Zbigniewa. Bardzo dobry, profesjonalny, posiadający duża wiedzę a co najważniejsze miły, sympatyczny i pomocny chirurg. Widać że liczy się dla niego pacjent, jego zdrowie a nie tylko pieniądze. Gabinet jak i sam przebieg wizyt, zabiegów na bardzo wysokim poziomie. Ja u Pana doktora miałem wykonywany zabieg laserowej koagulacja hemoroidów- lhp. Dlugo by opowiadać ale jestem zadowolony, wszystko w jak najlepszym ...
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Wojciech Kowalczewski

Wodna 24
26-600 Radom

Bardzo polecam Pana Doktora,jest niesamowitym specjalistą , wykonujący zabiegi chirurgiczne.Szybko i precyzyjnie wykonanie zabiegu repozycja stawu u syna.Po całodniowej pracy P.Doktor Kowalczewski,nie odmówił zabiegu.W poradni kompleksowa opieka medyczna.Rekonwalescenja po zabiegu super .
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Adam Kukliński

Specjalistyczna Przychodnia Medycyny Pracy
ulica 1905 Roku 20
26-600 Radom

Wyjątkowy lekarz, który w pełni zasługuje na miano wspaniałego fachowca. Jego profesjonalizm i zaangażowanie są godne podziwu. Skutecznie przeprowadził bardzo wymagającą i trudną operację na tętnicach szyjnych u mnie co świadczy o jego doskonałej wiedzy i umiejętnościach. Jednak to, co naprawdę wyróżnia tego lekarza, to jego wielkie serce, które sprawia, że czułem się zawsze zaopiekowany i wspierany.Jego oddanie sprawia, że można mu zaufać w każdej sytuacji. Dodatkowo, decyzja podjęcia się ...
Opinia dodana przez: Daniel K

Katarzyna Kargol-Kuszewska

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Kościuszki 6 lok.E
Radom

Rewelacyjne podejście do pacjenta! Pani doktor bardzo miła. Fachowo i przystępnie dla pacjenta wyjaśnione wszystkie etapy planu leczenia. Pani Doktor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, jednocześnie potrafi się nią podzielić w sposób zrozumiały dla laika. 200% kompetencji. Wystrój i wyposażenie kliniki na najwyższym poziomie. Wewnątrz pacjent zapomina, że jest w Radomiu :) POLECAM!
Opinia dodana przez: Marek
Lekarz pełen empatii, kulturalny, uprzejmy. Z indywidualnym podejściem do pacjenta. Specjalista w swoim fachu. Jestem bardzo wdzięczna panu dr za wszystko

lekarz Grzegorz Wrzosek

Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego
Tochtermana 1
26-600 Radom

Z całego serca polecam tego lekarza. Jego imponująca wiedza specjalistyczna i wieloletnie doświadczenie są widoczne w każdym aspekcie opieki. Podczas leczenia czułem się traktowany z największą troską, co było dla mnie bardzo ważne. Lekarz wykazał się nie tylko profesjonalizmem, ale również empatią, dokładnie słuchając moich obaw i dostosowując leczenie do moich indywidualnych potrzeb. Efektywność zaproponowanego planu leczenia przekroczyła moje oczekiwania, przynosząc szybką poprawę mojego stanu zdrowia. Gorąco polecam tego lekarza ...

lekarz Andrzej Wojciechowski

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Bardzo miły lekarz wyleczył mnie bardzo szybko polecam ;D

lekarz Bogusław Drotlef

Przychodnia Słoneczna w Radomiu
Staroopatowska 1a
26-600 Radom

Nie polecam. Arogancki w stosunku pacjenta. Niech się wypcha. Moja babcia się pochorowała, uratował ją warszawski proktolog.

lekarz Andrzej Alter

Chirurg ogólny, Urolog

MAXMED Radom
ulica Osiedlowa 9
26-600 Radom

Bardzo rzeczowy i kompetentny specjalista. Natychmiastowa, trafna diagnoza mojej przypadłości potwierdzona badaniami i wynikami laboratoryjnymi. Przepisane leki zadziałały natychmiast. Wizyta u Pana doktora mocno przeciągnięta w czasie z uwagi na szereg badań i skrupulatność lekarza. Polecam Pana doktora wszystkim panom których prędzej czy później dopadnie męska przypadłość.
Opinia dodana przez: Witold

lekarz Wiesław Gurtat

Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego
Tochtermana 1
26-600 Radom

sory za anonim jest nic nie wart jesli bedzie wyzwanie do konfrontacji podejmie imiennie choc i bez tego mozna namierzyc bo obydwaj jestesmy osobami puplicznego zaufania i jak ktos poczuje sie ...zle w potraktowaniu przez drugiego moze uruchomic procedury Ad rem kilka lat temu pan doktor Wiieslaw G zrobil na mnie pozytywne wrazenie dowcip sytuacyjny -w czasie zabiegu- myslalem dla rozladowania napiecia pelny profesjonalizm po kilku latach wizyta i czuje ...

lekarz Grzegorz Noll

Medicon
ulica Gagarina 1
26-600 Radom

Lekarz jak lekarz, niezbyt wylewny, ale konkretny. Zrobił badanie, powiedział co i jak. Nie wiem skąd takie słabe opinie. Byłem na NFZ.
Opinia dodana przez: Janusz

Waldemar Stępień

Chirurg naczyniowy

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE MEDJANA
ulica Czachowskiego 21A
26-600 Radom

zdecydowanie odradzam, nie zdjagnozował problemy a wypisała masę tabletek

lekarz Krzysztof Narodowiec

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny
26-600 Radom

Miałem możliwość rozmowy z doktorem jeśli można Go tak nazwać bardzo nie przyjemny nie udziela konkretnych informacji tylko czeka na pytanie I wtedy układa sobie własne opinie o pacjencie które nie mają nic wspólnego z czy pacjent trafił na oddział.Zdecydowanie NIE POLECAM tego kogoś lepiej zapamiętać to Nazwisko I unikać jak najdalej.
Opinia dodana przez: Smutny